KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14487045
nr 1448 7045
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Oljemålning, "Fina Tillsammans". Olja på duk,
40x40 cm. Signerad, oramad
Kondition: skadad duk
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
måndag 14 februari 2022
kl 19:39:38
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien